Працевлаштування

 

Кого ми шукаємо?

Ми віримо, що приймаючи на роботу талановитих людей та працюючи з ними, ми в першу чергу допомагаємо їм досягнути своїх цілей. Ми переконані, що щасливі юристи стають кращими юристами. Ми присвячуємо надзвичайну увагу розвитку наших спеціалістів, які в подальшому будуть обслуговувати клієнтів фірми. Ми очікуємо високого рівня від всіх юристів Arbitis та робимо все, щоб цей рівень постійно підвищувався.

 

Здобувачі з досвідом роботи до двох років можуть претендувати на посаду молодшого юриста. Ті, хто володіє значним досвідом роботи, можуть подати документи на посаду юриста або старшого юриста. Розглядаючи заявки, ми звертаємо увагу на професійні заслуги, академічну успішність, факти, що підтверджують лідерські якості кандидата. Всі претенденти повинні вільно володіти українською, російською та англійською мовами.

Здобувач повинен подати пакет документів українською мовою. Зазначений пакет включає: анкету (де вказуються, у тому числі, відомості про навчання, досвід роботи, досягнення крім основного навчання або роботи); копію документів про вищу освіту та рекомендаційні листи (схвалюється).

Якщо на підставі надісланих документів кандидатуру претендента ми будемо вважати перспективною, то здобувачу запропонуємо пройти письмовий аналітичний тест і серію інтерв'ю. Під час інтерв'ю ми перевіряємо аналітичні здібності кандидата, вміння нестандартно мислити, ініціативність, навички командної роботи.

Ми приймаємо заявки цілий рік. Щоб подати заявку необхідно заповнити анкету.


Рекомендуємо вам надіслати документи за 10-20 днів до планованого початку роботи.

Якщо у вас виникають питання, будь ласка, звертайтеся за адресою електронної пошти office@arbitis.com

 

 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Переваги Arbitis це - фундаментальні знання, апробовані практикою, креативність в рішеннях і турбота про Клієнта".

  — Паращук М.О., директор компанії "Автопатент" (Харків)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis дійсно надає бізнесу щось істотне, що дає відчуття комфорту і спокою за твоє діло"

  — Ю. Мотузов, директор компанії "TDX" (Харків)