Прагнення швидко і безперервно навчатися, потреби в перемогах, нестримне бажання пізнавати право - це те, що об'єднує фахівців Arbitis. Ми одержимі ідеєю досягнення результатів в кожній справі і віримо, що це може бути корисним нашим клієнтам.

Починаючи з 2008 року день у день ми накопичуємо різні компетенції, щоб збільшити "точки віддачі" і досягти виключної майстерності в сфері права інтелектуальної власності та врегулювання спорів. Для нас зараз мало вміти професійно виконувати загальний аналіз юридичних норм і правил, нам важливо бачити і відчувати співпричетність до успіхів наших клієнтів, усвідомлювати нашу здатність розуміти і якісно задовольняти їхні потреби.

Нам подобається знаходити індивідуальні рішення.

Принцип роботи юристів Arbitis простий: визначити реальні шанси на успіх проекту і, потім, змінити (підвищити) ці шанси. Ми кидаємо виклик "статус кво" і моделюємо одну за одною небезпечну ситуацію (ризик) для клієнта. Наша задача полягає в тому, щоб виявити не так слабкі сторони опонента, скільки його сильні сторони, а потім знайти законні шляхи їх нейтралізації. Зазначений підхід дозволив збільшити шанси на успіх багатьох проектів наших клієнтів і блискуче їх реалізувати.

Таланти, знання і досвід фахівців фірми, їх бажання формувати нові стандарти в галузі - дозволяють Arbitis завжди знаходити відповідь на питання: "Як максимально задовольнити потреби клієнта?" І для Arbitis це не просто якісно надавати юридичні послуги!

Якщо в ході роботи з дорученнями клієнта ми виявляємо інші, не обумовлені проблеми або його можливості, Arbitis запропонує способи їх вирішення чи використання. Ми приймаємо негайні і активні заходи для усунення незадоволеності клієнта.

Юридична фірма "Arbitis" спеціалізується на питаннях права інтелектуальної власності, починаючи з юридичної експертизи щодо об'єктів виключних прав і закінчуючи їх судовим захистом; вирішенні різних спорів (судові спори, спори в третейських та арбітражних судах) та медіації, а також комерційному праві (консультуємо з різних питань повсякденної діяльності компаній: корпоративні процедури, функціонування органів управління, корпоративна реструктуризація та ін.).

 

Задати додаткове запитання: office@arbitis.com

 

 

 • "Юристи Arbitis здатні діяти вкрай швидко пропонувати альтернативні і якісні варіанти рішень питань"

  — Костюк О.Г., арбітражний керуючий ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод"
 • "Arbitis - це оптимальне співвідношення професійності та доступності юридичних послуг"

  — К. Нагоша, директор ТОВ "ІНТЕРПЛАСТІКА" (Україна)
 • "Ми дуже цінуємо компетентність Arbitis і готовність оперативно надати допомогу".

  — Алексєєв В.В., генеральний директор Харківського експериментального заводу підйомно-транспортного машинобудування (Харків)
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"
 • "Arbitis - завжди прислухається до клієнтів і прагне зрозуміти їх реальні потреби"

  — Бєляєв В. Г., видавництво "Белкар-книга"